Заявление об уголовном правонарушении

До Херсонського відділу поліції

Головного управління Національної поліції

в Херсонській області вул. Маяковського,

буд. 10, м. Херсон, 73003

 

Середи Петра Семеновича,

місце проживання якого за адресою: вул.

Потьомкінська, буд. 43, кв. 8, м. Херсон,

73000 тел. 098 54390000

 

Заява про кримінальне правопорушення

В ніч з 20 на 21 червня 2016 року, невстановлені особи, проникли до будинку № 4 по вул. Потьомкінска в м. Херсоні, звідки таємно викрали телевізор «LG 32LF510U» вартістю 15 000,00 грн., чим заподіяли мені матеріальну шкоду на вказану суму. Таким чином, в діях невстановлених осіб вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (далі – КК України) – Таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Відповідно до ч.ч. 1, 4 ст. 214 КПК України, слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, повідомлення про вчинене кримінальне правопорушення або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування. Слідчий, прокурор, інша службова особа, уповноважена на прийняття та реєстрацію заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення, зобов’язані прийняти та зареєструвати таку заяву чи повідомлення.

Відмова у прийнятті та реєстрації заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення не допускається. За приписами п. 1) ч. 2 ст. 56 КПК України, потерпілий має право на негайне прийняття і реєстрацію заяви про кримінальне правопорушення, визнання його потерпілим.

На підставі викладеного й у відповідності до ст. 214, 220 КПК України,- прошу:

  1. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування за фактом таємного викрадення чужого майна (крадіжка), за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України.
  2. Вважати мене потерпілим (y разі відмови – оформити відповідну постанову).
  3. Провести необхідні слідчі дії з метою встановлення осіб, які вчинили кримінальне правопорушення.
  4. Про прийняте рішення повідомити заявника (потерпілого) письмово поштою. Про кримінальну відповідальність за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину, передбачену ст. 383 КК України, мені відомо.

________                                                                                                     П. Середа

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.