Апелляционная жалоба на приговор суда(на основании соглашения о примирении между потерпевшим и обвиняемым)

Апеляційний суд Полтавської області

(поштовий індекс, адреса)

через районний суд

(поштовий індекс, адреса)

 

Адвоката _______

захисника Іванова І.І.,

обвинуваченого за ч. 1 ст. 189 КК України 

 

АПЕЛЯЦІЙНА СКАРГА

на вирок суду (постановлений на підставі угоди про примирення між потерпілим та обвинуваченим)

_________2016 р. до районного суду області була подана угода про примирення між потерпілим Петров С.В. та правопорушником Іванов І.І., обвинуваченим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 189 КК України. 

Згідно з матеріалами досудового розслідування та судового розгляду Іванов І.І. _____________2015 р. в період часу з 14.00 до 16.00 години, перебуваючи у приміщенні нежилого будинку (поштовий індекс, адреса), в рішучій формі, незаконно, вимагав у потерпілого Петров С.В. вчинення дій майнового характеру,

а саме, написання боргових розписок по неіснуючих зобов’язаннях. При цьому погрожував розправою та завдав кілька ударів кулаками по тулубу, чим не заподіяв потерпілому тілесних ушкоджень. Потерпілий Петров С.В. погрози на свою адресу сприймав як дійсні та реальні. 

Після цього обвинувачений Іванов І.І. в зазначений час, перебуваючи у будинку (поштовий індекс, адреса), продовжував свої погрози на адресу Петров С.В. та змусив останнього написати боргову розписку, що той зобов’язується передати гроші в сумі 30000 гривень і передати йому розписку. 

В цей самий день Іванов І.І., продовжуючи свої погрози з використанням ножа, знову незаконно примусив Петрова С.В.  написати та передати йому боргові розписки, що той зобов’язується передати гроші в сумі 59000 гривень невідомій йому особі. 

Продовжуючи протиправні дії, Іванов І.І., на початку 22.00 години, ____________2016 р., в автомобілі марки ВАЗ-21043, номерний знак ВІ 000 ПП, під управлінням громадянина Сідор С.В., на автодорозі Київ -Одеса, в районі автобусної зупинки ХХХ, погрожуючи потерпілому Петрову С.В. та його близьким родичам вбивством, приставляв до горла потерпілого ножа та в рішучій формі,

незаконно вимагав вчинення дій майнового характеру, а саме написання боргових розписок (неіснуючих зобов’язань).

Потерпілий погрози на свою адресу сприймала як дійсні та реальні, а тому на вимоги погодилась і перебуваючи в кафе «Динька», в м. Кременчук,

де Іванов І.І. продовжував погрожувати фізичною розправою та незаконно вимагав боргові розписки про неіснуючі боргові зобов’язання, написав та передав йому боргову розписки, що він зобов’язується передати невідомій особі гроші 64000 грн. 

Згідно із зазначеною вище угодою сторони визнали правильність кваліфікації діяння за ч. 1 ст. 189 КК України.

З урахуванням особистих даних обвинуваченого, обставин, що пом’якшують його покарання та істотно знижують ступінь тяжкості вчиненого злочину, сторони узгодили вид та міру покарання у вигляді трьох років позбавлення волі без конфіскації майна із звільненням від відбування призначеного покарання з іспитовим строком три роки на підставі ст.ст. 75, 76 КК України та покладенням обов’язку повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання. 

Також обвинувачений зобов’язаний угодою компенсувати моральну шкоду, заподіяну правопорушенням потерпілому в сумі 4000 грн., яку обвинувачений Іванов І.І. зобов’язується виплатити потерпілому Петров С.В. впродовж двох місяців після набрання вироком суду про затвердження цієї угоди законної сили. 

_____________2016 р. районним судом постановлено вирок, яким у затвердженні угоди відмовлено, діяння обвинуваченого кваліфіковано за ч. 3 ст. 189 КК України та призначено покарання Іванов І.І. у вигляді позбавлення волі на строк п’ять років з конфіскацією майна.

У мотивувальній частині вироку підставою відмови у затвердженні угоди суд вказує неправильну правову кваліфікацію діяння, яке є більш тяжким, ніж те, щодо якого укладено угоду (п. 1 ч. 7 ст. 474 КПК України).

Вважаю винесений вирок незаконним та необґрунтованим, оскільки ним призначено суворіше покарання, ніж узгоджене сторонами угоди. 

Враховуючи все вищевикладене та керуючись п. 1 ч. 4 ст. 394 КПК, п. 2 ч. 1 ст. 407, ст. 409 КПК України, 

ПРОШУ:

Винести рішення, яким вирок районного суду щодо Іванову І.І. змінити та затвердити угоду про примирення від 03.12.2014 р. 

Додатки:

 Копія угоди про примирення.

 Копія вироку районного суду.

Дата                                                     (підпис)               Захисник(Адвокат) ________

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.