Адвокати підозрюваних у вбивстві Бузини клопочуть про відвід прокурора

Мати вбитого журналіста Олеся Бузини просила Шевченківський районний суд Києва проводити засідання без неї.

Шевченківський районний суд Києва 24 квітня проводить підготовче засідання у справі про вбивство навесні 2015 року журналіста Олеся Бузини, повідомляє «Сьогодні».

На засіданні присутні підозрювані в убивстві Андрій Медведько і Денис Поліщук, мати загиблого журналіста Валентина Бузина і прокурор. Справу розглядають судді Євген Сидоров, Олег Лінник і Тетяна Левицька.

Адвокати підозрюваних заявили про відвід прокурора Олександра Жили. За їхніми словами, виникають сумніви щодо неупередженості прокурора, водночас не задовільнено майже 100 клопотань захисту.

Прокурор та представник матері Бузини Артем Захаров виступили проти задоволення цього клопотання. Захаров також передав суду заяву Валентини Бузини з проханням розглядати справу за її відсутності.

На попередньому засіданні 24 квітня суд має вирішити, чи можна розпочати розгляд кримінального провадження по суті, передати на додаткове розслідування або закрити.

Бузину застрелили 16 квітня 2015 року біля під’їзду власного будинку на вулиці Дегтярівській у Києві. 18 червня того самого року міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що вбивство розкрито. За його словами, до скоєння цього злочину були причетні учасники антитерористичної операції Андрій Медведько і Денис Поліщук. Обидва свою участь у цьому злочині заперечують.

27 червня 2017 року київська прокуратура завершила досудове розслідування справи.

28 листопада обвинувальний акт передали для розгляду по суті у Шевченківський райсуд Києва.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.