Адвокат Іванющенка спростував заяву нардепа Лещенка про “виграш суду” і назвав її піар-акцією

Суперечка Лещенка проти Іванющенка тягнеться вже тривалий час

в Новини/Соціальна правда народного депутата Сергія Лещенка про перемогу останнього у Верховному суді.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українські новини.

“16 травня 2018 року колегією суддів Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду винесено ухвалу про скасування рішення Апеляційного суду м. Києва і направлення справи на новий судовий розгляд у суд апеляційної інстанції. Таким чином, ні про яке остаточне рішення не йдеться. Рішення судді Печерського районного суду м. Києва в законну силу не вступило”, – йдеться в заяві юриста.

Крім того, вказує Колесніков, щодо Юрія Іванющенка “не було і немає ніяких кримінальних проваджень за фактами причетності до діяльності “титушек”. За його словами, інформація про наявність таких виробництв, а також про причетність Іванющенка до діяльності “титушек” раніше досліджувалася судами України в інших подібних справах і була визнана недостовірною.

Колесніков вважає виступ нардепа Лещенко “політичною піар-акцією, спрямованою на привернення уваги до Лещенка як “борця з корупцією”.

Нагадаємо, днями Сергій Лещенко у Верховній Раді заявив, що Верховний суд частково задовольнив позов нардепа з приводу його спору з Іванющенком.

Суперечка Лещенка проти Іванющенка тягнеться вже тривалий час. 30 листопада 2017 року Апеляційний суд міста Києва прийняв рішення на користь Іванющенко і зобов’язав нардепа спростувати недостовірну інформацію про Юрія Іванющенка. Адвокати бізнесмена неодноразово викривали Лещенко у брехні. Так, інформація про нібито причетність Іванющенка до злочинів під час подій Революції гідності була неодноразово спростована у судах, у тому числі в Європейському суді.

“З нашого клієнта зняті будь-які санкції в Європі, однак низка ЗМІ продовжує кампанію проти Юрія Іванющенка. Кожна неправдива згадка про нашого клієнта в пресі буде розцінена як провокація і доведена до суду з вимогою її спростування”, – заявляв адвокат бізнесмена Юрій Колесников.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Європейський суд загальної юрисдикції скасував введені проти Юрія Іванющенка санкції та ЄС зобов’язав сплатити йому всі судові витрати.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.