( Шевченко Анатолій Петрович 07.02.1969р/н ) , (зареєстрований ,м.Кривий Ріг , вул. Ракітіна (Ногіна ) б.12 , кв.36 т.0966547819 ) С К А Р Г А про умисне порушення Конституціі Украіни , Конституційних прав зав. відділення Кирпа Ю.І. (

Президенту УКРАІНИ
Зеленському В.О.
—————————————————
01220, м.Киів, вул.Банкова , 11.

Шевченко Анатолій Петрович
07.02.1969р/н , (зареєстрований ,м.Кривий Ріг , вул. Ракітіна (Ногіна ) б.12 , кв.36 т.0966547819 ) інвалід 1-групи , неходячий , що терпить сильні фізичні болі , катування , пасивну форму єфтаназіі , умисне не лікування причинення фізичних та моральних страждань , З 11.05.2017р. по сьогоднішній день ( день відправлення цієі скарги ) вимушено перебуваю ( мешкаю ) палата 5 , 7-й повех , відділення нейрохірургіі хребта та спинного мозку лікарні ім.Мечнікова , 49005 , м.Дніпро , пл.Соборна, 14 , т 096-654-78-19 .

С К А Р Г А
про умисне порушення Конституціі Украіни , Конституційних прав зав. відділення Кирпа Ю.І. , директором ДОЗ Дніпропетровськоі ОДА БУДЯК Н.Ю. , Зас.Міністра МОЗ ЛІНЧЕВСЬКИМ О.А. за попередньою змовою , умисно направлені на приховування злочину Кирпи Ю.І. умисне проведення операціі не пов’заноі з усуненням хвороб в 2016р. ( приховування вище стоящими органами , посадовими особами , особиста вигода ) , умисне не розглядання скарг по суті , відсутність рішень по скаргам , з11.05.2017р. , умисне відібрання пенсіі по інвалідності 1- групи

16.11.2016р. КИРПА Ю.І. (фашист) зав.віділення нейрохірургіі хребта та спинного позку лікарні ім. Мечнікова , м. Дніпро , пл.Соборна , б. 14 , інд.49005. ПРОВІВ МЕНІ ( Шевченко Анатолій Петрович 1969р/н. , зареестрований ,м.Кривий Ріг , вул. Ракітіна , 12/36 , 50029 ) нікчемну операцію не зв’язаноі з усуненням причин хвороб. ( по усуненню абсолютного стенозу , ксних розростань , утовщення жовтих зв’язок , клювовидних розростань , вторинного стенозу та інше відповідно до показників МРТ- 2014р. , 2015р. 2016р. в шийному , грудному , пояснично — крисцовому відділі хребта до операціі нікчомноі ) в шийному відділі хребта , безпідставно встановив мені в шиі металеві ( самі дорогі АМЕРИКАНКИ ) імпланти , які не усунули ніяких причин хвороб , всі хвороби що повинні були видалити при проведенні нікчемноі операціі :
В шийному відділі хребта :
С2-С7 — вторинний стеноз , компресія на спиний мозок , нервові корешки , звуження хребцевого каналу на 12мл. — при ширині хребцевого каналу 14мл. НЕДОСТАТОК ГОЛОВНОГО КРОВООБІГУ , СИДЬНЕ ПОРУШЕННЯ СПИНАЛЬНОГО КРОВООБІГУ , КОМПРЕСІЯ — що призводить до сильного компресионно- больового синдрому , відключає роботу рук ніг , онеміння тіла від грудей до пальців ніг , сильні болі в ногах , хребті , онеміння обоіх рук від пальців до локтя , боляче зжимати лодонь в кулак , не відчуття предметів руками .
С4—С6 —- абсолютний стеноз звуження позвоночного каналу більш ніж 12мл. при ширині позвоночного каналу 14мл. Сильне порушення спинального кровообігу , порушення головного кровообигу , недостаток кисню в головному та спинному мозку. компресия на спиний мозок , корешкові воронки , нервові корешки що відповінають за конкретні органи нищих за рівнем , ноги руки , серце , печінка , кишечник , запори , постійно крутиться голова ( зпаморочення ) почки та інші органи —- ДУЖЕ ТЯЖКА ХВОРОБА , СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНА .
С2—С7—косні розростання , компресія на спинний мозок , коришкові воронки , нервові корешки що відповідають за конкретні органи нищі за рівнем болі в руках , шиі , плечах, між плечима , в лопатках , між лопатками , онеміння рук до локтів та інше .
С2—С7—- клювовидні розростання , компресія на спиний мозок , корешкові воронки що нервові корешки що відповідають за роботу конкретних органів порушення іх роботи , втрата чутливості в руках , ногах , в тілі від грудей до пальців ніг , болі в ногах , порушення ходи , кординаціі руху , запорів , роботи нирок , печінки , порухення сну , та інше .
С2—С7—- утовщення жовтих звязок , компресія на спиний мозок , корешкові воронки нервові корешки що відповідають за конкретні органи нищі за рівнем , порушення сну , запори , неможливість самостійно без допомоги повертатися в кроваті , порушення коордигаціі ходи , порушення ходи IV — рівня (ступення ) , та інше .
Хвороби в грудному відділі хребта :
Th3—Th7—- косні розростання , грижі крайні з ліва великого розміру , що утворюють компресію на спиний мозок ,корешкові воронки , нервові корешки що відповідають за конкретні органи нищих за рівнем , сильна опоясуюча біль в грудному віділі , сильна біль при поворотах в право , в ліво , будь який рух хребта приводить до сильних болів , болі в нирках , плечах , розлади кишкового тракту , запори , болі при сидінні , болі при стоянні , болі при русі ніг , м’язи ніг не розслабляються , високий тонус в ногах , сильна спастика в ногах , та інше .
Th9 —— гемангиома , дуже великого размиру 14мл. при ширині позвоночного каналу 19мл. руйнування тіла хребта , порушення сильне спиного кровообигу ( Стеноз ) , компресія на спинний мозок , нервові корешки , порушення роботи органів нищих за рівнем порушення кровообігу в нижніх кінцівках , органах тазу , порушення ходи IV -рівня( ступення ) , сильні болі в ногах , болі в нирках , онеміння ніг , м’язи ніг не розслабляються , високий тонус в ногах , сильна болюча спастика в тілі , ногах , та інше .
Th10—— гемангиоліпома дуже великого розмиру 17мл. при ширині позвоночного каналу 19мл. — руйнування тіла хребта , тяжка хвороба , смертельно небезпечна , сильне порушення спнного кровообігу , не достаток кисню головного та спинного мозку , компресія на спинний мозок , нервові корешки , ( Стеноз ) , прушення обмину речовин , сильне порушення роботи органів нищих за рівнем , печінки , нирок , під шлунковоі залози , сахарний діабет , порушення роботи тазових органів , сильне порушення кровообігу нижніх кінцівок , запори , сильно болюча спастика в ногах , в усьому тілі , сильно болить хребет , будь який рух хребта приводить до сильних болів , порушенню сну , та інше.
Хвороби в поснично-крисцовому відділі хребта :
L1— L5 —— пухлини , новоутворення , грижі , гемангиома D9—L2—S1 дуже великого розміру 15 мл. при ширині позвоночного каналу 19мл. ( СТЕНОЗ ) , компресія на спиний мозок , корешкові воронки , нервові корешки , сильне порушення спинного кровообігу , порушення роботи тазових органів , печінки , нирок , запори , підшлунковоі залози , сильне порушкння кровообігу нижніх кінцівок , порушення ходи , сильні болі в ногах , компресія на сідалічний нерв , м’язи ніг не розслабляються , високий тонус в ногах , сильно болюча срастика , судороги ломають ноги , та інше .
11.05.2017р. мене ШЕВЧЕНКО А.П. за направленням лікарів з міста Кривого Рогу ( в трете , рецидив ) на швидкій допомозі привезли в лікарню ім.Мечнікова м.Дніпро , для усунення недоліків в попередній операціі ( 16.11.2016р. ) яка була не пов’язана з усуненням ( видаленням ) причин хвороб , компресіі на спинний мозок , нервові корешки , сильне порушення спинного кровообігу , компресіоно-больового синдрому .
За нікчемну операцію ( в 2016р. ) КИРПІ Ю.І. було сплачено великі кошти .
Лікарі Кривого Рогу були в шоці при вивчені МРТ до операціі ( не пов’заноі з усуненям хвороб в 2016р. ) всі причини хвороб ( Клінічні прояви хвороб при обстеженні до та після операціі залишились тіж самі ) що були вказані в МРТ 2014р. , 2015р. , 2016р. , та МРТ 2017р. після операціі —— що підтвердили що операцією КИРПИ Ю.І. —— НІ. ОДНІЄІ хвороби не було усунуто , що всі причини хвроб залишились на місці , діагноз тяжко хворого Шевченко А.П. залишився той самий , та після операціі тільки погіршився , що без підставно встановлено металеві імпланти ( самі дорогі АМЕРИКАНКИ ) .
З 11.05.2017р. я тяжко хворий , неходячий терплячого тяжкі болі , очикую на те що ( фашист ) КИРПА Ю.І. —— зніме не потрібні ( безпідставно встановлені ) імпланти , та виправе недоліки проведеноі нікчемноі. операціі (16.11.2016р.) .
З 11.05.2017р. по сьогоднішній день я неодноразово звертався до Прем’єр Міністра Украіни Гройсмана В.Б. ( Десять разів ) про в край необхідне провести :
1. службове розслідування по діям зав. відділення Кирпи Ю.І. —- про навмисне не лікування , навмисне причинення вреда здоров’ю , не лікування довгий термін з 11.05.2017р. По сьогоднішній день цього зроблено не було , на підтвердження або спростування викладених обставин в скаргах , що є обовязком МОЗ Украіни .
2. незалежне комісійне обстеження стану здоров’я тяжко хворого Шевченко А.П. до операціі та після операціі , спростувати чи підтвердити обставини викладені в скаргах та доданих до скарг всіх МРТ (9)- 2014р. , 2015р. , 2016р. до операціі та 2017р. після операціі , спеціалістами ( лікарями ) Одеськоі , Лвівськоі , Житомирськоі областей , про що я наполягав кожного разу в своіх скаргах 12 разів з 11.05.2017р. по сьогоднішній день ( фашизм умисний , приховування ) .
З 11.05.2017р. по сьогоднішній день ( день направлення цієі скарги ) у мене трапилося три сильних приступи про які ( останній 02.03.2018р.) я неодноразово вказував потім в своіх скаргах ( копіі. скарг (10 ) , направлення ( 3 ) з Кривого Рогу до лікарні ім. Мечнікова на операцію в 2015р. , в 2016р. , в 2017р. , МРТ — (10) від 2014р. , від 2015р. , від 2016 р. на дисках та паперові описи що надавалися Кирпі Ю.І. до операціі , МРТ — ( 4 ) від 2017р. після нікчомноі операціі , почтових повідомлень про отримання КМУ скарг , та відписки МОЗ що підверджують навмисний не розгляд скарг , не винесення наказу про проведення солужбового розслідуванря , не винесення наказу про проведення комесійного обстеження стану мого здоров’я до операціі та після , що є обов’язком МОЗ.
До 01.04. 2018р. я отримував пенсію по інвалідності 1-групи , тепер я іі не отримую з 01.04.2018р. в наказання за те що я хочу вилікуватися , позбутися компресіонних болів , запорів , болів в нирках , головних болів , болів в хребті , болів в ногах , болів в руках , болів в шиі , болів в плечах , між плечима , болів в лопатках , між лопатками , опоясуючу біль на рівні грудей , КИРПА Ю.І. СВОЮ ПОМИЛКУ в операціі не пов’язаноі з усуненням причин хвороб ПЕРЕКЛАДУЄ НА тяжко хворого , постійно мені каже ЧОМУ ТИ ЩЕ НЕ ПОДОХ , В МОЄМУ ВІДДІЛЕНІ ТЕБЕ ЛІКУВАТИ НЕ БУДУТЬ , тому Кирпа Ю.І. навмисно не про водить ВТЕК яка б встановила мій стан здоров’я на день проведення такоі комісіі , та не направляє висновок комісіі ( ВТЕК ) до МСЕК м. Кривого Рогу на підтвердження мого тяжкого стану здоров’я , 1-і групи , МСЕК м.Кривого Рогу направило б документи до ПФ Украіни в м. Кривого Рогу і було б поновлено мені виплату мізерноі пенсіі по інвалідності 1-і групи —— але це Кирпа Ю.І. навмисно не робить , чим умисно порушуе моі Конституційні права .
В лікарні ім. Мечнікова умисно не діє Конституція Укр. , Закони Украіни , бандитське угрупування .
З 11.05.2017р. по сьогоднішній день , я тяжко хворий , не ходячий , що терпить сильні фізичні болі , катування. пасивну форму єфтаназіі , приниження честі та гідності , НІ НА ОДИН ДЕНЬ НЕ ПОКИНУВ ЛІКАРНІ .
Так як вчинняють відносно мене фашисти в білих халатах в лікарні ім. Мечнікова , діти доктора Гебельса , вчиняли фашисти під час другоі світовоі війни відносно війсково полонених , не лікували , не давали істи , дивилисть скільки людина проживе в муках , і від цього отримували насолоду , насолоду від катувань , без карність породжує вседозволеність .
Кирпа Ю.І. за попередньою змовою ( дала дозвіл на пасивну форму єфтаназіі , тортури , приховування недоліків в роботі , приховування нікчемноі операціі 2016р. , на катування з 11.05.2017р. по сьогоднішній день ) з директором ДОЗ Дніпроперовськоі ОДА Будяк Н.Ю. , та заст. Міністра МОЗ Укр. Лінчевського О.М. , які своіми не Конституційними діями , злочинними діями надали Кирпі Ю.І. можливість порушувати права громадяна , вчиняти злочини , конкретно не проводити ВТЕК , НЕ НАПРАВЯТИ ПОСИЛЬНИЙ ЛИСТ ( АКТ ОБСТЕЖЕННЯ ХВОРОГО ) ДО МСЕК. м. КРИВОГО РОГУ —— відібрати у тяжко хворого здоров’я , нанести увіччя , атрофірування нервових корешків , не виліковність , А ЩЕЙ ВІДІБРАЛИ КОШТИ НА СОЦІАЛЬНИЙ ЖИТТЕВИЙ РІВЕНЬ , ЩОБ ЛЮДИНА ТЯЖКО ХВОРА НЕ МОГЛА ДОЗВОЛИТИ СОБІ ПРИДБАТИ ЛІКИ , ІЖУ , НИЖНЮ БІЛИЗНУ , ВІДІБРАТИ ПЕНСІЮ У ІНВАЛІДА .
Ви шановний Володимиру Олександрович мабудь що місяця отримуєте кошти для свого нормального проживання , я собі такого дозволити не можу , з вини Кирпи Ю.І. , Будяк Н.Ю , Лінчевського О.А. , ЖЕБРАКУЮ , користуюсь тим що залишають хворі мені в палаті .

На підставі вище викладенного , керуючись Конституціею Украіни , Законами Украини

П Р О Ш У В А С шановний Володимиру Олександровичу

1. Використати своі можливості , авторитет , бажання , владу для поновлення справедливості , законності , порушених Конституційних прав громадянина Шевченко А.П. на отримання пенсіі по інвалідності 1-групи з дня іі втрати з 01.04.2018р. по сьогоднішній день , не з моєі вини а з вини зав. відділення Кирпи Ю.І.
2. ЗОБОВ’ЯЗАТИ Міністра Соціальноі політики Украіни негайно , в короткий термін , надати громадянину Украіни Шевченко А.П. що попав з вини вище вказаних чиновників , в скрутне становище та потребує негайноі матеріальноі допомоги , відповідно до Конституціі , Зконів Украіни , ЗУ» Про соціальний захист населення » МАТЕРІАЛЬНУ ДОПОМОГУ В СУМІ 30000 (тридцать тисяч. ) грн. для придбання ліків , іжі , зимовоі одежі , нижньоі білизни , миючих , бритвенних належностей та інше , для усунення порушень Конституційних прав , відновлення соціального рівня інваліда .
3. Винести відповідне рішення та зобов’язати міністра МОЗ Украіни провести службове розслідування відносно не Конституційних дій зав. відділення Кирпи Ю.І. , директора Департамента охорони здоров’я ОДА Будяк Н.Ю. , заст. Міністра МОЗ Укр. Лінчевського О.А. —— із -за злочинноі бездіяльності , не виконання своіх службових обовязків , в супереч інтересам служби , що призвели до тревалого часу не отримання пенсіі по інвалідності 1-групи тяжко хворому Шевченко А.П. , іншого доходу у нього немає .
4. Винести відповідне рішення та зобов’язати Міністра МОЗ Укр. терміново провести незалежне комісійне обстеження незалежнщими експертами ( лікарями ) , за погодженням осіб з тяжко хворим Шевченко А.П. з Одеськоі , Львівськоі , Житомирськоі областей , для встановлення стану здоров’я тяжко хворого Шевченко А.П. до операціі 2016р. та після операціі , з 11.05.2017р. по сьогоднішній день ( за час не лікфування , катування , пасивноі форми єфтаназіі ) , що є його обов’язком а не правом.
5. Зобов’язати Скласти відповідну. комісію з (винести відповідне рішення ) представників Міністерства Соціальноі Політики Украіни , Мінісиерства Охорони Здоров’я Украіни , Пейнсійного фонду Украіни по перевірці фактів викладених в цій скарзі та у всіх скаргах з цього питання , та які були прийняті рішення за скаргами з 11.05.2017р. по сьогоднішній час , як проводились перевірки , ким , хто виносив рішення про проведення службового рослідування , комісійного обстеження , де акти службового рослідування , де акти комісійного обстеження , чому тяжко хворий не отримував пенсію по інвалідності 1- групи Шевченко А.П. .
6. Прошу ВАС терміново розглянути цю скаргу , ця скарга є обгрунтованою , доведеною , підтверджуеться документально , законною , підлягає повному задоволенню .
7. Про приняте Вами рішення за цією скаргою прошу направити письмову відповідь за адресою , палата — 5 , 7-й повех , відділення нейрохірургіі хребта та спинного мозку , лікарні ім. Мечнікова , 49005 , м.Дніпро , пл. Соборна , б.14 ,
т. 096-654-78-19

З повагою та вірою в справедливіс


07.11.2019р. Шевченко А.П.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.