СТЯГНУТИ З ТУРОПЕРАТОРА МОРАЛЬНУ ШКОДУ ЗА НЕЯКІСНІ ПОСЛУГИ МОЖЛИВО, НАВІТЬ ЯКЩО ЦЕ НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ДОГОВОРОМ

Такого висновку дійшов КЦС у справі №761/35935/15-ц
(https://u.to/ZjXgFg)Позивачі звернулись до суду у зв’язку із неналежним виконанням туроператором своїх обов’язків.
Зазначили, що внаслідок затримки літак прибув до м. Дубаї пізніше. Це призвело до неможливості стиковки з літаком до м.Коломбо. По прибуттю в аеропорт наступним рейсом трансфер до готелю не був організований, тож позивачі добирались на таксі. Вони просили суд стягнути і матеріальну, і моральну шкоду.

Розглянувши справу, КЦС зазначив наступне:
Щодо матеріальної шкоди:
✔️ За неналежне виконання зобов’язань туроператор, інші суб’єкти турдіяльності несуть відповідальність, визначену в договорі згідно з законодавством (ст.32 ЗУ «Про туризм»).
✔️ Встановивши, що порушення прав позивачів щодо трансферу відбулося з вини туроператора, суди дійшли правильного висновку, що відповідач, з вини якого туристу завдано збитків, зобов’язаний відшкодувати вартість послуг таксі.

Щодо моральної шкоди:
✔️ Вона підлягає відшкодуванню у разі порушення зобов
‘язань у договірних правовідносинах, якщо відповідальність встановлена законом чи договором (ч.1 ст.611 ЦК).
✔️ Туристи мають право на відшкодування моральних збитків у разі неналежного виконання умов договору (ст.25 ЗУ «Про туризм»).
✔️ Суди попередніх інстанцій зазначали про неможливість стягнення такої шкоди, адже це не було передбачено договором. Але такий висновок помилковий, оскільки встановлено неналежне виконання умов договору відповідачем.
✔️ Позивачі доклали додаткових зусиль в організації свого відпочинку, це призвело до розчарування від того, що законні очікування не виправдані та, як наслідок, до душевних хвилювань.

Тож КЦС стягнув моральну шкоду по 500,00 грн. на користь кожного з позивачів.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.