Умови тримання під вартою в українських тюрмах: ЄСПЛ прийняв пілотне рішення

Суддя Європейського суду з прав людини Ганна Юдківська повідомила, що рішення ЄСПЛ у справі «Sukachov v. Ukraine» є одним з найважливіших для України за всю історію співпраці із Судом. Інформацію вона оприлюднила на своїй сторінці в Facebook.

«Пілотне рішення щодо умов тримання під вартою та ефективних засобів захисту. Роз‘яснення, якими мають бути превентивні заходи, та як співвідносяться превентивні і компенсаторні засоби захисту.

Окремо наголошено на взаємозв’язку перенаселеності місць позбавлення волі і надмірного застосування тримання під вартою в якості запобіжного заходу», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, «Судово-юридична газета» повідомляла, що Європейський Суд з прав людини (ЄСПЛ) виніс рішення у справі №19886/09 «Кардава проти України». Адвокат затриманого Олег Веремієнко охарактеризував її як «пекельне пекло» — йдеться про тортури по відношенню до Кардави.

Додамо, раніше Європейський суд з прав людини виніс чергове рішення у справі про нелюдські умови в українських в’язницях.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.