Здравствуйте! Делим наследство через нотариуса. Среди троих наследников есть наследник, который проживает в России. Он говорит, что заявил о себе через российского нотариуса и через него же отказался от наследства в пользу одного из наследников. Имеет ли он право сделать это через российского нотариуса? Если нет, можно ли оспорить его действия? 2020-02-06 11:19:50

Здравствуйте! Делим наследство через нотариуса. Среди троих наследников есть наследник, который проживает в России. Он говорит, что заявил о себе через российского нотариуса и через него же отказался от наследства в пользу одного из наследников. Имеет ли он право сделать это через российского нотариуса? Если нет, можно ли оспорить его действия?

Відповідь адвоката НААУ Яковлєва І.О.

Відповідно до ст. 13 Конвенції про правову допомогу і правові відносини у цивільних, сімейних і кримінальних справах
Документи, що на території однієї з Договірних Сторін
виготовлені або засвідчені установою або спеціально на те
уповноваженою особою в межах їх компетенції і за установленою
формою і скріплені гербовою печаткою, приймаються на територіях
інших Договірних Сторін без якого-небудь спеціального посвідчення.

Документи, що на території однієї з Договірних Сторін
розглядаються як офіційні документи, користуються на територіях
інших Договірних Сторін доказовою силою офіційних документів.

Тому спадкоємець,який проживає в Росії має таку можливість.

  1. Якщо виникають будь-які суперечки з приводу оформлення спадщини , нотаріус забов\’язаний направляти всіх спадкоємців до суду.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.