Доброго дня. Ситуація наступна — потрібно терміново отримати розлучення за згодою двох сторін, але нюанс в тому, що жінка вагітна, але біологічний батько інший і претендує на батьківство, законний чоловік не претендує. Терміновість полягає в тому, що жінка на 7 місяці вагітності, і з новим чоловіком бажають вступити в шлюб до народження дитини. А ще, законні чоловік та дружина проживають в різних містах(Київ- Полтава). Будемо вдячні за допомогу.

Доброго дня. Дуже потрібна безкоштовна консультація. Ситуація наступна — потрібно терміново отримати розлучення за згодою двох сторін, але нюанс в тому, що жінка вагітна, але біологічний батько інший і претендує на батьківство, законний чоловік не претендує. Терміновість полягає в тому, що жінка на 7 місяці вагітності, і з новим чоловіком бажають вступити в шлюб до народження дитини. А ще, законні чоловік та дружина проживають в різних містах(Київ- Полтава). Будемо вдячні за допомогу.

Відповідь адвоката НААУ Яковлєва І.О.

Чоловік, дружина мають право пред’явити позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою.

При народженні дитини одразу запишить у свідоцтво про народження дитини біологічного батька. Також зазначену обставину вкажить у роддомі

Якщо не зробити , то необхідно буде звертатися до суду.

Особа, яка записана батьком дитини відповідно , має право оспорити своє батьківство, пред’явивши позов про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини.
У разі доведення відсутності кровного споріднення між особою, яка записана батьком, та дитиною суд постановляє рішення про виключення відомостей про особу як батька дитини з актового запису про її народження.
Оспорювання батьківства можливе лише після народження дитини і до досягнення нею повноліття.
Оспорювання батьківства неможливе у разі смерті дитини.
Не має права оспорювати батьківство особа, записана батьком дитини, якщо в момент реєстрації себе батьком дитини вона знала, що не є її батьком, а також особа, яка дала згоду на застосування допоміжних репродуктивних технологій

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.