Как проверить подлинность результатов проведения тест ДНК?

Добрый день. Моя ситуация: я разведен, бывшая получает алименты. Я подал в суд на оспаривание отцовства. На подготовительном заседании судья предложил мне в частном порядке подать на тест днк т.к. это быстрее. Как я должен действовать что бы была уверенность что результаты проведения теста несфальсифицированы (подозрение на возможный подкуп при заборе биоматериалов) 

Відповідь адвоката НААУ Яковлєва І.О.

Необхідно зазначити, що бажано заявити клопотання про призначення суд.мед. експертизи -ДНК, та щоб суд своєю ухвалою визначив відповідну експертну установу для проведення суд.мед. експертизи -ДНК,

В данному випадку судовими експертами державних спеціалізованих установ можуть бути фахівці, які мають відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста, пройшли відповідну підготовку та отримали кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності.

До проведення судових експертиз, крім тих, що проводяться виключно державними спеціалізованими установами, можуть залучатися також судові експерти, які не є працівниками цих установ, за умови, що вони мають відповідну вищу освіту, освітньо-кваліфікаційний рівень не нижче спеціаліста, пройшли відповідну підготовку в державних спеціалізованих установах Міністерства юстиції України, атестовані та отримали кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності у порядку, передбаченому цим Законом.

Але в апеляції, судове рішення може бути скасоване у звязку з тим, що приватний експерт не пройшов відповідну підготовку в державних спеціалізованих установах Міністерства юстиції України, приватний експерт атестований та отримав кваліфікацію судового експерта з певної спеціальності у порядку.

Тому бажано проводити суд.мед. експертизи -ДНК експертом ,які атестовані відповідно до Закону. Судові експерти включаються до державного Реєстру атестованих судових експертів, ведення якого покладається на Міністерство юстиції України.

Особа або орган, які призначають або замовляють судову експертизу, можуть доручити її проведення тим судовим експертам, яких внесено до державного Реєстру атестованих судових експертів, або іншим фахівцям з відповідних галузей знань, якщо інше не встановлено законом.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.